Вступ випускників ОКР “Молодший спеціаліст”

Кафедра радіоконструювання та виробництва радіоапаратури оголошує набір на перший курс зі скороченим терміном навчання (2 роки 10 місяців) на основі здобутого раніше ОКР "Молодший спеціаліст" за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та спеціалізацією "Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки". Вступники мають право вступати за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО: фізика (2016-2018 р.) або іноземна мова (2018 р.), математика(2016-2018 р.) , українська мова(2016-2018 р.) ) або склавши встпуні випробування з фізики та математики.

Форми навчання:

Після закінчення скороченої програми підготовки студенти отримують ступінь бакалавра та мають право приймати участь в конкурсі на вступ для здобуття освітніх рівнів магістр та доктор філософії.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи відбіркової комісії можна переглянути на сайті Приймальної комісії!

Нормативні документи та додаткова інформація розміщена на сайті прифмальної комісії!