Робота по акредитації у Харківському національному університеті радіоелектроніки

Згідно з наказом МОН України у Харківському національному університеті радіоелектроніки наприкінці червня працювала експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки магістрів зі спеціальностей 8.05090103 «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси» та 8.05090203 «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки».

Головою комісії призначено завідувача кафедри радіоконструювання та виробництва радіоапаратури Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» Неліна Євгенія Андрійовича.

Комісія відзначила значну роботу кафедр ХНУРЕ по забезпеченню високого рівня підготовки магістрів і за результатами експертизи зробила позитивні висновки.