Ігровий контроль

Ось і закінчився напружений атестаційний тиждень. Позаду залишились недоспані ночі над домашніми контрольними роботами, написанням рефератів, підготовкою курсових робіт, відпрацюванням пропущених пар. І все це, щоб отримати так необхідну атестацію і з спокійною душею піди на невеличкі травневі канікули.

Однак, не у всіх атестаційний тиждень асоціюється з таким жахіттям. Нещодавно у групі РІ-г61-1 відбулась досить не звична модульна контрольна робота (МКР) з дисципліни «Тривимірне моделювання радіоелектронної апаратури».

Лектор – Шульга Аліна Вікторівна разом із асистентом – Зінгер Яною Леонідівною проявили креативність і провели МКР у вигляді відомої для молоді гри «Аліас», однак, із завданнями по предмету.

Такий спосіб перевірки знань з даної дисципліни викликав великий інтерес у студентів. І, хоча, система оцінювання була досить таки жорсткою та за максимальний бал студентам потрібно було поборотися знаннями, МКР в групі пройшла досить таки легко, активно, цікаво і головне продуктивно.

Після пари всі залишились задоволеними і позитивно налаштованими на подальшу роботу.

Автор: