Алгоритм обробки сигналів волоконно-оптичного давача прискорення

Автор: Мацвейко Марія Дмитрівна

Група: РБ-21

Керівник: к.т.н., доцент Дем’яненко Петро Опанасович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: Метою даної роботи є розробка алгоритму обробки сигналів волоконно-оптичного давача прискорення з імпульсною модуляцією інтенсивності оптичного потоку. Робота складається з чотирьох розділів. В першому та другому розділах розглянуто принципи та особливості роботи напівпровідникових і волоконно-оптичних давачів прискорення. Третій розділ присвячений беспосередньо створенню алгоритму та його апробації. Перевірка алгоритму і розрахунок результатів проводились за допомогою середовища Mathcad. Результати розрахунків представлені у вигляді таблиць. Оскільки алгоритмом передбачено 2 форми представлення результатів, то було наведено приклад по кожній з цих форм. В четвертому розділі розглянуто проблеми охорони праці та безпеки під час користування комп’ютером та електричними приладами. Дипломну роботу виконано на 84 сторінках, що містять 19 ілюстрацій, 7 таблиць, 20 використаних джерел та 2 додатки.

Ключові слова: прискорення, волоконно-оптичний давач, імпульс

Атестаційна робота складається: з 84 стор. пояснювальної записки та 2 дод.

Плакати: