Алгоритм обробки сигналу безконтактного вимірювача глюкози на базі мікроконтролера Arduino

Автор: Каньшина Гуллєр Палташівна

Група: РБ-21

Керівник: Богомолов Микола Федорович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: В роботі розроблено алгоритм обробки сигналу безконтактного вимірювача рівня глюкози у крові людини. За алгоритмом створено програму ( мова програмування C++, середовище програмування Arduino 1.6.9), яка керує мікроконтролером Arduino, оброблює сигнали та виводить результати на екран персонального комп’ютера або на LCD – дисплей. Наведено розрахунки, що підтверджують працездатність пристрою. Проведено експериментальне порівняння результатів з глюкометром, який базується на електрохімічному методі аналізу. Експериментально доведено, що пристрій є надійним у виявленні глюкози порівняно з загальним інвазивним методом. Розглянуто проблеми охорони праці та безпеки при експлуатації даного пристрою.

Ключові слова: глюкоза, експрес – аналіз, кров, non-invasive.

Атестаційна робота складається: з 85 стор. пояснювальної записки та 6 дод.

Плакати: