Мікрохвильовий пристрій для визначення вологості зерна та інших сипучих матеріалів

Автор: Рибачук Анна Григорівна

Група: РБ-21

Керівник: доцент Сидорук Юрій Кіндратович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: Дипломну роботу викладено на 93 сторінках, які містять 16 ілюстрацій, 1 таблицю, 55 використаних джерел та 2 додатки. Метою даного проекту є підготовка теоретичних даних для створення НВЧ вологоміра зерна та інших сипучих матеріалів. Об’єктом розгляду є пристрій для визначення вологості зерна, що базується на використанні резонаторного методу, з використанням ЕОМ. Предметом роботи є розрахунок параметрів резонатора, та математичних похибок при проведенні вимірювань.

Ключові слова: електромагнітне поле, зерно, опромінення, резонатор, хвилевод, антена, вологість, спрямований відгалужувач

Атестаційна робота складається: з 93 стор. пояснювальної записки та 2 дод.

Плакати: