Модуль взаємодії віртуальних приладів із зовнішніми пристроями

Автор: Шеленгівський Олександр Ігорович

Група: РІ-21

Керівник: Туровський Анатолій Олександрович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: В даній дипломній роботі було розроблено модуль керування мікроконтролерами з середовища віртальних приладів LabVIEW, що включає в себе протокол обміну даними та систему команд для обміну даними та керування периферійним пристроем. Робота складається з п’яти розділів. Проведено аналіз периферійних пристроїв та їх можливостей, а також швидкодію існуючих рішень. Було створено систему команд та організовано зручне використання в середовищі LabVIEW. Розглянуто проблеми охорони праці та безпеки під час користування комп’ютером. Дипломну роботу виконано на 64 сторінках, що містять 29 ілюстрацій, 11 таблиць, 1 додаток та 16 посилань на джерела.

Ключові слова: мікроконтролер, avr, arduino, atmega328, labview, national instruments.

Атестаційна робота складається: з 64 стор. пояснювальної записки та 1 дод.

Плакати: