Інтелектуальний прилад контролю спожитої електроенергії

Автор: Ковбич Антон Олександрович

Група: РІ-21

Керівник: Ляшок Аліна Вікторівна

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: Дипломний проект на тему «Інтелектуальний прилад контролю спожитої електроенергії» виконано на 90 сторінках, що включають 29 ілюстрацій, 4 таблиць, 4 додатків та 33 бібліографічних посилань. Метою даного проекту є знаходження шляху для визначення значення змінної сили струму та напруги при мінімальному розмірі та зчитуванні цього значення мікроконтролером для подальшої обробки, а саме для передачі по бездротовому каналу задля обробки, збереження та виведенню в зручній для користувача формі. Для вирішення поставленої мети було оглянуто існуючі методи визначення потрібних величин, переваги та недоліки кожного з них, зручність використання та інші фактори, які дуже суттєво впливають на вибір кінцевого шляху.

Ключові слова: мікроконтролер, avr, arduino, atmega328, давач сили струму, давач значення напруги, ефект холла, безтрансформаторне джерело живлення

Атестаційна робота складається з 71 стор. пояснювальної записки, 4 дод. та 6 креслень

Креслення:

Готовий пристрій