Кулер водяного охолодження для системного блоку комп’ютера

Автор: Сакір Сергій Олександрович

Група: РВ-21

Керівник: к.т.н., доц. Дем’яненко Петро Опанасович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: В дипломному проекті спроектовано систему водяного охолодження для системного блоку комп’ютера, друковану плату автоматичного регулятора обертання швидкості кулера, розроблена конструкторська документація з використанням сучасної елементної бази та розглянуто основні фактори безпеки технологічного процесу і експлуатації, і шляхи їх забезпечення. Метою проекту є розробка конструкції системи водяного охолодження у складі системного блоку комп’ютера. Пояснювальна записка (формат А4) містить 79 сторінок, 10 таблиць, 24 рисунки, 10 бібліографічних найменувань за переліком посилань, 2 додатки та необхідні креслення: схема електрична структурна автоматичного регулятора обертання швидкості кулера (формат А3), схема електрична принципова автоматичного регулятора обертання швидкості кулеру (формат А3), кресленик друкованої плати (формат А2), складальний кресленик друкованого вузла (формат А2), складальний кресленик кулеру водяного охолодження (формат А1), складальний кресленик системи водяного охолодження (формат А1) та специфікації (формат А4) до цих креслень.

Ключові слова: система водяного охолодження, друкована плата, надійність, вібраційна та ударна міцність

Атестаційна робота складається з 81 стор. пояснювальної записки, 3 дод. та 6 креслень

Креслення: