Цифрова обробка вихідного сигналу високочутливої радіометричної системи для медико-біологічних досліджень

Автор: Доліч Денис Олегович

Група: РВ-22

Керівник: д.т.н., проф., Яненко Олексій Пилипович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: Даний дипломний проект складається з пояснювальної записки обсягом 71 сторінки, містить 17 ілюстрацій, 22 таблиці, 10 креслень, 21 посилання, 2 додатки. Метою дипломного проекту є розробка пристрою для цифрової обробки вихідного аналогового сигналу високочутливої радіометричної системи (РС), та виведення обробленої інформації на екран ПК, що розширює функціональні можливості та покращує метрологічні характеристики РС. Проводиться оцінка існуючих технічних рішень подібної апаратури та прийнято рішення що до розробки пристрою без зайвої для нас функціональності. Для цього було розроблено структурну схему, та схему електричну принципову. Для розробленої схеми обрано оптимальну компонентну базу. На основі отриманих даним було розроблено друковану плату у середовищі Altium Designer Summer 09. Також було розроблено корпус для нашого пристрою. У результаті отримали значно дешевший та більш точний пристрій ніж розглянуті аналоги за рахунок зменшення функціональних можливостей. Розроблений пристрій може застосовуватись у поєднанні з будь-якою системою, де необхідне вимірювання постійної складової сигналу у межах 0 – 5В.

Ключові слова: радіометрія, мікроконтролер, інтегратор, усереднення, цифрова обробка

Атестаційна робота складається з 70 стор. пояснювальної записки, 2 дод. та 10 креслень

Креслення: