Пристрій для вимірювання коефіцієнта пульсацій світла

Автор: Шунков Віталій Валентинович

Група: РВ-21

Керівник: Тарабаров Сергій Борисович

ОКР: Бакалавр

Спеціальність: 6.050902 Радіоелектронні апарати (172 Телекомунікації та радіотехніка)

Анотація: Пояснювальна записка обсягом 70 сторінок містить 13 ілюстрацій, 14 таблиці, 3 додатки та 11 бібліографічних найменувань за переліком посилань. Метою дипломного проекту є розробка приладу для вимірювання коефіцієнта пульсацій світла. Наведено порівняльний аналіз існуючих рішень, результати моделювання окремих складових проекту в програмному середовищі “NI Multisim”, конструкторську документацію в САПР “Altium Designer” та окремі частин алгоритму керуючої програми мікроконтролера на мові програмування “C”. Результатом виконання роботи є конструкторська документація.

Ключові слова: коефіцієнт пульсацій, освітлення, друкована плата, мікроконтролер, програма

Атестаційна робота складається з 70 стор. пояснювальної записки, 3 дод. та 5 креслень

Креслення: