Вступ випускників за дипломом молодшого спеціаліста

Кафедра радіоконструювання та виробництва радіоапаратури оголошує набір на перший курс зі скороченим терміном навчання (2 роки 10 місяців) на основі здобутого раніше ОКР "Молодший спеціаліст" за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» та освітньою програмою "Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки". Вступники мають право вступати склавши вступні випробування з фізики та математики або зарахувавши оцінки ЗНО з відповідних предметів. Для вступу обов'язково повинен бути сертифікат ЗНО з української мови (можна використати сертифікати за 2017-2020 рік).

Форми навчання:

Після закінчення скороченої програми підготовки студенти отримують ступінь бакалавра та мають право приймати участь в конкурсі на вступ для здобуття освітніх рівнів магістр та доктор філософії.

Етапи вступної кампанії та розклад роботи відбіркової комісії можна переглянути на сайті Приймальної комісії!

Нормативні документи та додаткова інформація розміщена на сайті приймальної комісії!