Курс «Тривимірне моделювання в SolidWorks»

Курс присвячено вивченню програмного забезпечення для тривимірного твердотільного моделювання SolidWorks (SW).

SW дозволяє створювати детальні тривимірні повнорозмірні моделі складних систем, які можна інтегрувати в системи доповненої реальності та можна використовувати для створення цифрових близнюків.

Курс розрахований на школярів випускних класів, студентів та фахівців, що працювали в інших програмних продуктах. Спрямований на вивчення основ роботи із SW, його використанні в конструкторсько – технологічному процесі проектування електронних засобів. Починається від створення моделі простої деталі і завершується створенням конструкторської документації для деталі та складальних одиниць, та їх інженерного розрахунку.

Орієнтовний склад курсу:

Після проходження курсу слухачі отримують знання та розуміння процесу проектування в SW. Вміють працювати в SW на рівні достатньому для проектування та створення власних конструкцій, та оформлювати конструкторську документацію згідно чинного стандарту.