Курс «Проектування друкованих плат в Altium Designer»

Курс присвячено вивченню процесу проектування друкованих плат (ДП) на основі програмного продукту Altium Designer . Курс орієнтований на слухачів з початковими знаннями схемотехніки та елементної бази (студенти, радіолюбителі, фахівці, що працювали в інших програмних продуктах). Включає знайомство з різновидами та технологіями виготовлення ДП, послідовністю її проектування на прикладі одно- або двосторонної ДП. Починається від аналізу отриманої схеми електричної принципової і завершується створенням конструкторської документації.

Орієнтовний зміст курсу:

Після проходження курсу слухачі отримують знання сучасних технологій виготовлення ДП та електронних модулів, розуміння послідовності проектування ДП та основних розрахунків, що супроводжують цей процес, вміння оформлювати супровідну конструкторську документацію. Вміють працювати з програмним середовищем Altium Designer на рівні достатньому для проектування та замовлення друкованих плат середнього рівня складності.

Викладач курсу: к.т.н., доц. Адаменко Юлія Федорівна