Курс «Основи програмування Arduino»

Курс присвячено вивченню програмно-апаратної платформи Arduino. Легко адаптується під різний рівень початкової підготовки слухачів. Розрахований на школярів випускних класів та студентів. Включає знайомство з основами електроніки, програмування та схемотехніки. Починається від простої взаємодії мікроконтролера з навколишнім світом за допомогою цифрових портів Arduino і завершується створенням складних проектів з використанням різноманітних модулів.

Орієнтовний склад курсу:

Після проходження курсу слухачі отримують знання з розуміння та розрахунку елементарних електричних кіл, принципів функціонування та програмування мікроконтролерів. Вміють працювати з програмно-апаратною платформою Arduino на рівні достатньому для самостійного створення систем домашньої автоматизації (Smart Home).

Автор курсу: старший викладач кафедри КіВРА, Адаменко Володимир Олексійович.