Велосигналізація на основі gps-модуля

Автор: Хомич Марина Олександрівна

Група: РІ-з61

Керівник: Шульга Аліна Вікторівна

Рівень освіти: Перший рівень вищої освіти (бакалаврський)

Спеціальність: 172 Телекомунікації та радіотехніка

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Анотація: Метою даного проекту є розробка сигналізації на велосипед з можливістю керування через смартфон для збільшення безпеки та зручності використання.
Для вирішення поставленої мети було проаналізовано існуючі рішення та прилади з аналогічною функціональністю, переваги та недоліки кожного з них, зручність використання та інші фактори, які дуже суттєво впливають на кінцевий результат.

Ключові слова: мікроконтролер, gsm-модуль, gрs, atmega8, стабілітрон, вирівнювач частоти, блокуючий фільтр, інтегральний стабілізатор напруги, двостороння пайка

Атестаційна робота складається з 50 стор. пояснювальної записки, 3 дод. та 1 креслень