Система передачі даних для безпілотного літального апарату

Автор: Чайка Євгеній Олександрович

Група: РІ-81мп

Керівник: Зіньковський Юрій Францевич

Рівень освіти: Другий рівень вищої освіти (магістерський)

Спеціальність: 172 Телекомунікації та радіотехніка

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Анотація: Актуальність теми дослідження. Завдяки новим регламентам ЄС та запуску космічної програми, кожен безпілотний літальний апарат (БПЛА) відтепер повинен транслювати телеметричні дані та ідентифікаційні дані на сервер, щоб забезпечити операції високої щільності з декількома автоматизованими БПЛА. Отже, вирішено створити стабільний багатоканальний зв’язок з безпілотником, для забезпечення можливістю передачі даних в обидва боки на сервер без будь-яких втрат інформації на великих відстанях.
Мета та завдання. Створення стабільного багатоканального зв’язку сервера з безпілотником, для передачі даних в обидва боки на сервер без будь-яких втрат інформації на великих відстанях.

Ключові слова: радіостанція, диспетчерська система, зв’язок, управління бпла, комунікація.

Атестаційна робота складається: з 108 стор. пояснювальної записки та 0 дод.